آرشیو دیدگاه

آرشیو دیدگاه ها

چرا آموزش مالی برای هر مدیری ضروری است؟

چرا آموزش مالی برای هر مدیری ضروری است؟

بسپار/ ایران پلیمر آموزش مالی مهم‌ترین دوره‌ی آموزشی است که هر فرد برای به‌دست‌آوردن امنیت مالی در آینده به آن نیاز دارد. شما تنها فردی هستید که می‌توانید بهترین تصمیمات مالی را برای زندگی خود بگیرید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم آموزش مالی چه تاثیری روی آینده مالی شما خواهد داشت.

ﺳﻪشنبه, 26 تیر,1397
چگونه در شرایط دشوار اقتصادی یک کسب‌وکار جدید را شروع کنیم؟

چگونه در شرایط دشوار اقتصادی یک کسب‌وکار جدید را شروع کنیم؟

بسپار/ ایران پلیمر شروع یک کسب‌وکار جدید کار سختی است و وقتی کشوری در شرایط اقتصادی دشوار قرار می‌گیرد، این کار سخت‌تر هم می‌شود. دلیل آن هم تا حدی این است که وقتی بازارهای اعتباری در تنگنا قرار می‌گیرند، تامین مالی دشوار می‌شود. به همین دلیل صاحبان کسب‌وکارهای کوچک باید طرح‌‌های کسب‌وکاری متناسب با شرایط موجود تهیه کنند. به عبارت دیگر، اگر می‌خواهید سهمی از تامین مالی داشته باشید، باید پیش‌بینی‌های واقع‌بینانه از پولی که در دست دارید، داشته باشید: چقدر پول می‌خواهید وارد کسب‌وکارتان کنید، چقدر پول باید اضافه کنید تا هزینه‌های عملیاتی شما جبران شود و چه کاری باید انجام دهید تا به سود برسید. اگر می‌خواهید به سوی کارآفرینی بشتابید، نکات زیر را در نظر داشته باشید تا در شرایط اقتصادی سخت بتوانید کسب‌وکار موفقی راه‌اندازی کنید.

دوشنبه, 25 تیر,1397
رابطه تجربی میان تدوین مقررات و کارآفرینی چه می‌گوید؟/ سنگینی قوانین بر شانه‌های بنگاه‌های کوچک

رابطه تجربی میان تدوین مقررات و کارآفرینی چه می‌گوید؟/ سنگینی قوانین بر شانه‌های بنگاه‌های کوچک

بسپار/ ایران پلیمر در بخشی از کتاب تازه‌ای که موسسه فریزر با عنوان «جمعیت‌شناسی و کارآفرینی: کم کردن اثرات پیر شدن جمعیت» منتشر کرده، این نکته مطرح می‌شود که هر چقدر تشریفات اداری و قوانین بیشتر و دست و پاگیرتر باشد، کارآفرینی و نوآوری کمتر می‌شود.تعجبی ندارد و این یک موضوع بدیهی است که اگر انجام یک کار به مراحل اداری زیادی نیاز داشته باشد، افراد کمتری ریسک می‌کنند که کسب‌وکار راه بیندازند. اما پیچیدگی رابطه بین کارآفرینی و بوروکراسی اداری مهم است و می‌تواند برای سیاست‌گذاران سراسر دنیا جالب باشد.

شنبه, 23 تیر,1397
جنگ بر سر استعدادها/ چه کسی پیروز می شود؟

جنگ بر سر استعدادها/ چه کسی پیروز می شود؟

بسپار/ ایران پلیمر مدت‌ها است که دنیای کسب‌وکار با «جنگ بر سر استعداد» آشناست؛ اصطلاحی که در آغاز قرن جدید از سوی شرکت مشاوره مکنزی و شرکا برای پیروز شدن در رقابت فزاینده بر سر کارکنان مستعد ساخته شد.

چهارشنبه, 20 تیر,1397
کلمات کلیدی:
چه طور با بی‌انگیزگی خداحافظی کنیم؟

چه طور با بی‌انگیزگی خداحافظی کنیم؟

بسپار/ ایران پلیمر گاه داشتن چیزی به اسم «انگیزه» می‌تواند شما را در یک کار به پیروزی یا شکست حتمی برساند. اینجا راهکارهایی می‌خوانید که با آن می‌شود از بی‌رمقی انگیزه در رسیدن به خواسته‌ها جلوگیری کرد.«انگیزه» شاه کلید همه کارهایی است که قصد انجام دادن آنها را داریم و فکر می‌کنیم که نمی‌خواهیم یا نمی‌توانیم از پس آنها بر بیاییم؛ حتی کارهایی که پیش از آغاز شدنشان بسیاری تصور می کنیم که عملی کردن آنها کاری دور از انتظار و بعید است. 

ﺳﻪشنبه, 19 تیر,1397
عادت های جدید در تماشای ورزش/ وقتی هیجان هم دیجیتال می شود

عادت های جدید در تماشای ورزش/ وقتی هیجان هم دیجیتال می شود

بسپار/ ایران پلیمر  شاید قدرتمندترین برندها در دنیای پرارتباط امروز را بتوان در ورزش پیدا کرد. حالا که می‌دانیم یک برند فراتر از یک هویت بصری و یک شعار تبلیغاتی است، واضح است که رویدادهایی مثل المپیک یا جام جهانی یا تیم‌هایی مثل یانکی‌های نیویورک و منچستر یونایتد، به شیوه‌ای که کمتر محصول یا خدمتی می‌تواند رقابت کند، احساسات و وفاداری را منتقل می‌کنند. طرفداران این برندهای ورزشی جوامع فعالی را شکل می‌دهند که طرفداری‌شان خیلی بیشتر از صرفا خریدن یک بلیت است: احساس وابستگی بخشی از تجربه و حتی هویت آنها است. برندهای ورزشی می‌توانند کل کشورها را به یک رقابت تنگاتنگ وادارند.

شنبه, 16 تیر,1397
کوچ تجار از شیخ‌ نشین حاشیه خلیج فارس

کوچ تجار از شیخ‌ نشین حاشیه خلیج فارس

بسپار/ ایران پلیمر اماراتی‌ که ایرانی‌ها ساختند و آباد کردند، اکنون گستاخانه حساب تجار ایرانی را مسدود و سرمایه‌های آنهارا بلوکه می‌کند.شاید زمان آن رسیده که این کشور را از چرخه تجارت خارجی خود کنار بگذاریم.

چهارشنبه, 13 تیر,1397
چه چیزی باعث اعتماد کارمند به مدیرش می‌شود؟

چه چیزی باعث اعتماد کارمند به مدیرش می‌شود؟

بسپار/ ایران پلیمر من در یکی از مطالعاتم به نام «چگونه باید در محیط کار اعتماد ایجاد کرد؟» از بیش از ۷هزار نفر درباره اینکه چرا به رهبران‌شان اعتماد می‌کنند یا به آنها اعتماد ندارند نظرسنجی کردم. اولین چیزی که با آن برخورد کردم این بود که تقریبا ۳۴‌درصد وفاداری کارکنان در نتیجه احساس اعتماد نسبت به رئیس‌شان ایجاد می‌شود. بنابراین پرواضح است که اعتماد کارکنان نسبت به رئیس‌شان اهمیت زیادی دارد. اما واقعا چه چیزی باعث می‌شود کارمند به رئیس‌اش اعتماد کند؟ ما در تحقیقاتمان به این نتیجه رسیدیم که مهم‌ترین محرکی که باعث می‌شود کارمند به رئیس‌اش اعتماد کند این است که کارمندان هنگام طرح مشکل‌شان چقدر احساس می‌کنند رئیس‌شان به نحو موثری به آن پاسخ می‌دهد.

چهارشنبه, 13 تیر,1397
اگر افرادتان در مقابل هر تغییری مقاومت می کنند، به این هفت راهکار توجه کنید

اگر افرادتان در مقابل هر تغییری مقاومت می کنند، به این هفت راهکار توجه کنید

بسپار/ ایران پلیمر تغییر و تحول در درون سازمان و بین کارکنان به هر شکلی که باشد در ابتدا با مقاومت و سرسختی افراد مواجه می‌شود که درهم شکستن این مقاومت‌ها نیازمند هوشیاری و نکته‌سنجی زیادی است. حال اگر شما هم جزو آن دسته از مدیران جوان و جویای نامی هستید که به‌شدت مشتاق تغییردادن سازمان و افراد تحت‌مدیریت‌شان هستند اما بسیاری از افراد در برابر تغییراتی که مدنظر شماست و برای موفقیت‌تان ضروری است، مقاومت می‌کنند و به دگرگون‌شدن خود و فرآیندها تن در نمی‌دهند، به راهکارها و اقداماتی نیاز دارید که با استفاده از آنها بتوانید با کمترین چالش، سخت‌ترین مقاومت‌ها و سرسخت‌ترین کارمندان را درهم بشکنید. 

یکشنبه, 10 تیر,1397
آیا تایلند، ژاپن بعدی است؟!

آیا تایلند، ژاپن بعدی است؟!

بسپار/ ایران پلیمر بیست سال پیش تایلند یکی از داغ‌ترین نقاط بازارهای نوظهور بود. در آن زمان چشم همه را به خود خیره کرده‌بود. اما مشکلاتی برای این کشور پیش آمد، ارز این کشور در برابر دلار دچار مشکلات جدی شد و همه اینها برای تایلند معضل‌هایی ساخت.

یکشنبه, 10 تیر,1397
چند درصد مردم در اروپا در خانه کار می کنند؟

چند درصد مردم در اروپا در خانه کار می کنند؟

بسپار/  ایران پلیمر تا پایان سال ۲۰۱۷، پنج درصد از شاغلان ۱۵ تا ۶۴ ساله اتحادیه اروپا در خانه کار می‌کرده‌اند. هلند با ۱۳.۷ درصد دارای بیشترین شاغلان خانگی بوده است و پس از این کشور، لوکزامبورگ با ۱۲.۷ درصد و فنلاند با ۱۲.۳ درصد قرار دارند. کمترین اشتغال در کسب‌وکارهای خانگی نیز مربوط به بلغارستان با ۰.۳ درصد و رومانی با ۰.۴ درصد بوده است. متوسط اشتغال در مشاغل خانگی در منطقه یورو ۵.۷ درصد بوده است که ۰.۷ درصد بیشتر از متوسط اتحادیه اروپا محسوب می‌شود. همچنین شمار افرادی که در اتحادیه اروپا مشاغل خانگی پاره وقت دارند، از ۷.۷ درصد در سال ۲۰۰۸ به ۹.۶ درصد در سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

شنبه, 09 تیر,1397
چند درصد از وقت خود را صرف امور پیش پاافتاده می کنید؟

چند درصد از وقت خود را صرف امور پیش پاافتاده می کنید؟

شاید برای شما هم پیش آمده است که با وجود کار زیاد و انجام فعالیت‌های متعدد باز هم وقت کم آورده‌اید و به خیلی از کارهایتان نرسیده‌اید و همین مساله موجب آزرده خاطر شدن شما شده است. به عقیده بسیاری از بزرگان مدیریت زمان، این مشکل ریشه در پرداختن بیش از حد به مسائل خرد و کوچک دارد که افراد را از مسائل کلان و بلندمدت بازمی‌دارد.

ﺳﻪشنبه, 05 تیر,1397
12345678910انتها
دی ان ان