آرشیو اخبار

Solvay پوشش پایه آب ضد خوردگی جدیدی معرفی کرد

Solvay پوشش پایه آب ضد خوردگی جدیدی معرفی کرد

ﺳﻪشنبه, 21 خرداد,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Solvay سامانه پوششی پایه آب جدید Halar ECTFE را معرفی کرده است. این سامانه برای جلوگیری از خوردگی فلزات استفاده می شود و در صنایع فرآیند های شیمیایی کاربرد دارد. این سامانه پوششی از یک پرایمر با چسبندگی بالا و یک پوشش رویه تشکیل شده است که به آسانی با تجهیزات اسپری استاندارد قابل اعمال می باشد.

پوشش های پودری Halar ECTFE بیش از 40 سال است که برای جلوگیری از خوردگی تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف شامل داروسازی ، صنایع غذایی و آشامیدنی ، صنایع کاغذ سازی ، تولید اسید ، معادن ، نیمه هادی ها و سایر موارد استفاده می شود. فناوری پوشش های پایه آب Halar ECTFE برای کاربرد هایی که اعمال پوشش پودری غیر ممکن یا دشوار می باشد مناسب است.

قطعات با اشکال پیچیده ، مخازن با اندازه های بزرگ و خطوط لوله از جمله این کاربرد ها می باشند. این سامانه پوششی پایه آب دارای دوام عالی ، مقاومت شیمیایی عالی ، خواص سطحی استثنایی ، چسبندگی عالی و مقاومت خوب در برابر نفوذ می باشد. این سامانه پوششی دوستدار محیط زیست بوده و دارای ترکیبات آلی فرار (VOC) بسیار پایین می باشد. همچنین فاقد مواد خطرناک آلاینده هوا (HAP) می باشد و با قوانین سختگیرانه زیست محیطی مطابقت دارد. پوشش های پایه آب Halar ECTFE ( که می توانند بدون اعمال پرایمر نیز استفاده شوند) به آسانی و بسرعت در محدوده گسترده ای از ضخامت ها بسته به نیاز و شرایط مشتری اعمال شوند.

این پوشش ها می توانند بر روی محدوده گسترده ای از زیرآیند ها شامل فلزات ، شیشه ، مصالح ساختمانی ، پلیمر ها و چوب اعمال شوند. علاوه بر مقاومت شیمیایی بالا این پوشش آبگریز بوده و دارای مقاومت استثنایی در برابر اسید ها و قلیا های قوی (pH  1-14) می باشد. همچنین هیچ حلالی تا دمای 150 درجه سانتیگراد نمی تواند اثری بر روی آن بگذارد.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان