آرشیو اخبار

KraussMaffei بهینه سازی سامانه های اختلاط را در اکسترودرهای خود دنبال می کند

چهارشنبه, 21 شهریور,1397

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت KraussMaffei به صورت همکاری مشترک با موسسه آمیزه کاری و رانشگری (اکسترژن) پلیمر در دانشگاه Johannes Kepler در لینز (IPEC) آزمون های علمی را در مورد سامانه های اختلاط در بسیاری از سری های مدل سازی شده انجام داد.

این شرکت در حال حاضر نتایج مثبت با ثبات و پایداری را از تحقیقات خود گرفته و از این نتایج با توجه به نیاز بازار طراحی های رانشگرهای تک ماردان را بهینه نمود. هدف نهایی از انجام تمامی این آزمون های علمی بهبود کیفیت محصول نهایی تولید شده بود.

با انجام مدل سازی های عددی جریان، تاثیر دو المان هندسه بر خوراک دهی و فرآیند اختلاط تحت آزمون قرار گرفت. بر اساس این تحلیل ها رویکردهای طراحی علمی قابل فرموله شدن می باشند.

به عنوان مثال عواملی نظیر کانال جریان، فشار مصرف و یا حتی دما می تواند بر کیفیت رانشگر و در نهایت بر کیفیت محصول نهایی تاثیرگذار باشد. بنابراین، می توان همگونی کاملی را از طریق استفاده از المان های اختلاط متعادل شده ایجاد نمود.

به گفته ی یکی از مهندسین مسئول در شرکت KraussMaffei : یکی از اصول کار ما طی سال های گذشته تمرکز بر استفاده از المان های اختلاط بهینه شده در فناوری های تک ماردان بوده است.

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان