آرشیو اخبار

معرفی سه ماشین تزریق پیشرفته توسط  Chen Hsong در ChinaPlas 2019

معرفی سه ماشین تزریق پیشرفته توسط Chen Hsong در ChinaPlas 2019

ﺳﻪشنبه, 27 فروردین,1398

رتبه بندی این مطلب:
5/0

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر شرکت Chen Hsong در نمایشگاه CHINAPLAS2019 سه دستگاه پیشرفته ی قالب گیری تزریقی خود را معرفی خواهد کرد. این سه دستگاه SUPERMASTER 100-SPARK، JM-MK6E و SUPERMASTER 700-TP ll نام دارند.

سری SUPERMASTER 100-SPARK سری جدید دستگاه قالب گیری تزریقی تمام الکتریک است. جدا از ظاهر بسیار خوب این دستگاه ها، این دستگاه ها در بهترین کیفیت ممکن بسته شده و محدوده ی کاربردی بسیار متنوعی را دارا هستند. از جمله کاربردهای این دستگاه ها می توان به قالب گیری قطعات با دیواره ی فوق نازک تا قطعات با دیواره های بسیار ضخیم تحت فشار زیاد اشاره کرد. به گفته ی این شرکت دستگاه مذکور سریع ترین دستگاه تمام الکتریک (300ms) در بازار چین است. این دستگاه دور صفر را در عرض 30ms تا rpm2000 افزایش می دهد.

دستگاه JM-MK6e بهبود یافته ی دستگاه های سری MK6 است. در این نام گذاری e به معنی Evolution و یا همان تکامل است. این دستگاه توسط تیم طراحی تولیدات قبل انجام شده و در طراحی آن از روش طراحی ژاپنی استفاده شده است.

در بین تمامی دستگاه‌های تولیدی، دستگاه SUPERMASTER به عنوان ستاره‌ی تولیدات این شرکت محسوب شده و پرفروش ترین دستگاه است. مدل700-TP ll  نسل جدید تولیدات SM-TP با بهبودهای قابل توجه است. این دستگاه پایدارتر بوده، سرعت بیشتری داشته و هوشمندتر است

 

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان