آرشیو اخبار

مراسم تقدیر از رضا محتشمی پور به همت انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر برگزار شد/ همه برای بدرقه یک مدیر پاک دست آمدند

مراسم تقدیر از رضا محتشمی پور به همت انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر برگزار شد/ همه برای بدرقه یک مدیر پاک دست آمدند

او در سال 94 هم توسط گروه مجلات بسپار به عنوان "چهره بسپاری سال" در تعامل سازمانی انتخاب شده بود

یکشنبه, 15 مهر,1397

رتبه بندی این مطلب:
4/7

بسپار/ ایران پلیمر بسپار/ ایران پلیمر انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر امروز 15ام مهرماه مراسمی را به منظور تقدیر از رییس سابق دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، مهندس رضا محتشمی پور در ساختمان اتاق بازرگانی برگزار کرد.

نمایندگانی از تقریبا تمامی تشکل های فعال صنایع پلاستیک (مرکز) در این جلسه حضور داشتند که پیام مشخصی را در خود داشت.

نمایندگان انجمن صنایع همگن پلاستیک تهران، شرکت تعاونی تولیدکنندگان پلاستیک تهران، اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PE، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC، انجمن همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری، انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تجهیزات پلیمری، جامعه صنعت کفش، تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند، انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف و ... و تعدادی از پیشکسوتان و مدیران موثر صنایع پلیمر در این جلسه قدردانی حضور داشتند و در صحبت های کوتاهی که از سوی برخی از مدعوین انجام شد مراتب تقدیر خود را از مدیر دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در شرکت NPC که در طول 12 سال حضور خود در این مجموعه در کنار تشکل ها و صنایع تکمیلی به قدر بضاعت خود ایستاده بود، به عمل آوردند. 

این جلسه چنانکه در طول آن نیز بارها از سوی حاضرین اعلام شد سرآغاز یک حرکت مثبت در حمایت از نیروهای سالم در بدنه و ساختارهای دولتی کشور است در شرایطی که متاسفانه کشور در فساد دست و پا می زند. 

 

گروه مجلات بسپار در نخستین دوره جوایز "بسپاری سال" و در شماره ی 163  ویژه نامه ی نوروز1395، نیز رضا محتشمی پور را به عنوان چهره ی بسپاری سال در تعامل سازمانی انتخاب و معرفی کرده بود.


 

او متولد 1352 در شهر مقدس مشهد است. تحصیلات او مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر.

مشاور مرکز پژوهش های شورای اسلامی، مشاور مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری، مشاور معاون وزیر در امور توسعه زنجیره ارزش، مدیر کل فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مشاور مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام، رییس آموزش مرکز آموزش های فنی تخصصی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عضو و رییس کمیسیون معاملات شرکت پتروشیمی ره آوران فنون جنوب، مدیر آموزشی پژوهشی واحد ماهشهر دانشگاه صنعتی امیرکبیر و... از جمله سمت های وی بوده است. 

 

 

(این خبر تکمیل می شود ...)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
لطفا تنظیمات را ویرایش و ذخیره نمایید
دی ان ان