IranPolymer.com
 

محتشمی پور، مشاور معاون وزیر نفت شد و به یک پتروشیمی خصوصی رفت

‏(1390/07/18)

با صدور حکمی، مهندس محمد زیار به سمت رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی (صنایع پایین دستی) شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد.
به گزارش بسپار، مهندس محتشمی پور، دانش آموخته مهندسی پلیمر بود که تلاش های وی در راستای ایجاد تشکل فراگیر در صنعت پلاستیک رابطه وی را با این صنعت نزدیک ساخته بود. او در برگزاری نمایشگاه ایران پلاست نیز دیدگاه های ویژه ای داشت که در نهایت برای دوره آینده در قالب ایجاد شورای سیاست گذاری به ثمر نشست. وی عضو شورای یاد شده می باشد و طبق اخبار واصله با حکمی به سمت مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب و به عنوان قائم مقام مدیرعامل به یک پتروشیمی خصوصی (سلمان) خواهد رفت.
مهندس زیار نیز به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست گذاری نمایشگاه ایران پلاست از قبل برگزیده شده بود.
به گزارش نیپنا، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهندس محمد زیار رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی (صنایع پایین دستی) شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد.
مهندس عبدالحسین بیات در این حکم ضمن تاکید بر سرلوحه قرار دادن استراتژی تفکر، توکل و تلاش در انجام مأموریت ها، خواستار برنامه ریزی جامع، اصولی و به روز برای انجام فعالیت های مرتبط با توسعه صنایع تکمیلی شد.
تعامل مناسب با سایر بخش های فعال و جذب اعتبارات این دستگاه ها در صنایع تکمیلی پتروشیمی برای جهت دهی سرمایه گذاری ها به سمت تکمیل زنجیره های ارزش محصولات پتروشیمی از مواردی است که مهندس بیات در این حکم بر آن تاکید کرده است.
وی همچنین خواستار تدوین روش ها و ارائه خدمات اطلاعاتی و فنی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی و تدوین و توسعه مکانیزم علمی برای نظارت بهینه بر پروژه ها و طرح های توسعه ای در حوزه صنایع تکمیلی شد.
تسهیل فعالیت صنایع تکمیلی موجود و برنامه ریزی برای رسیدن تولید در آنها تا ظرفیت اسمی، تدوین راههای نوین حمایتی و هدایتی برای ایجاد و گسترش شرکت های کوچک و متوسط (SME) و برنامه ریزی برای استقرار جغرافیایی و اقتصادی مناسب صنایع تکمیلی با توجه به طرح های آمایش سرزمین از دیگر مواردی است که در این حکم بر اجرای آنها تصریح شده است.
مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی همچنین از خدمات ارزشمند مهندس رضا محتشمی پور در مدت تصدی این مسئولیت تشکر و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرده است.
بسپار برای آقای مهندس محتشمی پور و آقای مهندس زیار در مسئولیت های تازه آرزوی موفقیت می کند.


   

این مطلب توسط بخش خبری مجله بسپار تنظیم شده و استفاده از آن تنها با اعلام منبع www.iranpolymer.com مجاز می باشد. شما می توانید در صورت تمایل به درج اخبار فعالیت خود، آن را به baspar@iranpolymer.com ارسال نمایید. بسپار در پذیرش، رد یا ویرایش مطالب آزاد است.

درباره این خبر نظر دهید
نظر دهنده: رضا محتشمی پور تاریخ: 1390/07/20
از اظهار لطف شما ممنونم و متقابلا برای شما آرزوی موفقیت روزافزون دارم


نظر دهنده: رحمی -ایلام تاریخ: 1390/08/07
جناب آقای مهندس محتشمی پور برای جنابعالی در تمام مراحل زندگی و مسئولیت ها آرزوی سربلندی وسعادت دارم. جنابعالی شایستگی هر مسئولیتی را دارید چون افق نگاه جنابعالی بسیار بلند و روشن است انشاء ا.. با بهره گیری از افراد مستعد شاهد گام های بلندی در مدیریت تخصصی صنایع پتروشیمی باشیم.


نظر دهنده: محمد مرگن تاریخ: 1390/09/09
به نام خدا- مطمئنا يكي از دغدغه هاي صنعت پتروشيمي كه با هدف ارزش افزوده ي نفت توسعه مي يابد، توجه و اهميت به صنايع پائين دست است. مهندس محتشمي پور و مهندس زيار هر دو از دلسوزان صنعت پتروشيمي بوده و مطمئنا در هر كجاي اين صنعت منشا خير و بركات خواهند بود. اميد وارم كه در پناه خداوند متعال همواره موفق، مويد و منصور باشند.نام:
پست الکترونیکی:
نظر:


<< 1 >> 
 
اشتراک اخبار اطلاعات درج آگهی ‪Copyright © 2014 Iran Polymer. All rights reserved.‌